HAKKIMIZDA

Özşekerci Gıda, yaş meyve ve kuruyemiş alanında, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimiyle, yerel ve kurumsal marketlere, toptancı hallerine kaliteli ürünleri tedarik etmektedir. Yaş meyve ve kuruyemiş sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre kendisini ilkelerinden ödün vermeden sürekli yenilemektedir.

Özşekerci Gıda, tescillediği markasıyla ilgili bakanlıklardan aldığı yetki ve üretim izin belgeleriyle zengin yaş meyve çeşidiyle birlikte kestane, kabuklu ve iç ceviz, kabuklu fındık, kuru incir, kabuklu badem, sarımsak, arpacık soğan, mor soğan, gümüş soğan gibi ürünleri müşterilerinin taleplerine göre uygun görülen gramajlarda paketlemektedir.

Kaliteli mahsulü ürünün yetiştiği bahçeden alıp, yüksek standartlarda işleyip ambalajladıktan sonra güvenli ve donanımlı lojistik imkanlarıyla kısa sürede sevk eder.

Özşekerci Gıda tarafından tedariği yapılan ürünlerin hasat zamanlarına göre, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden zengin ürün çeşidini müşterilerinin taleplerine göre uzmanlar denetiminde belirli kalite standartlarına göre yerinden –bahçeden alım yapmaktadır. Ürünlerin özelliğini kaybetmemesi için uygun depolama yöntemleri kullanılmakla birlikte, sevkiyatlar sırasında gerekli oldukça frigofrik lojistik yöntemini tercih etmektedir.

Özşekerci Gıda, kaliteli ürünü ve iyi hizmeti kendisine ilke edinmiş bu yolda değerlerinden ödün vermeden verimliliğini arttırarak tedarikçisi olduğu firmalarla iş potansiyelini büyütmeyi hedeflemektedir.

Firmamız nitelikli ve eğitimli personeliyle yaş meyve ve kuruyemiş alanında yerel ve ulusal marketlerin güvenilir çözüm ortağı olmayı, ve seçkin müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle talep edecekleri ürünleri uygun fiyata, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmayı kurumsal strateji olarak belirlemiştir.

BELGELERİMİZ